Komediálny hit troch desaťročí bude mať premiéru v Nitre

Nitrianske divadlo chystá novinku. Prvá budúcoročná premiéra bude patriť bláznivej komédii.

Divadlo Andreja Bagara (DAB) pokračuje v príprave nových inscenácií. Repertoár najnovšie obohatí divadelná komédia, ktorá sa stala diváckym hitom troch desaťročí v Amerike, Kanade, Indii a v ďalších pätnástich krajinách Európy.

Hlavný hrdina príbehu Jon prišiel na to, ako nie celkom legálne využívať značné daňové úľavy. Využije na to síce vynaliezavý spôsob, no hrozí mu, že jeho malé nevinné podvody odhalí daňový kontrolór, a tým sa začne vzťahový rébus. „Najlepší priateľ podvádza svoju priateľku so snúbenicou svojho najlepšieho priateľa. Zhodou okolností sa však musí preobliecť za jeho manželku. Matka snúbenca, ktorá sa chce stretnúť so snúbenicou svojho syna, zistí, že zo snúbenice je medzičasom manželka, ale netuší, že manželka je vlastne najlepší priateľ jej syna. A ten nakoniec zistí, že jeho snúbenica ho podvádza s jeho manželkou,“ uviedlo o inscenácii divadlo.

V tejto komédii teda nikto poriadne nevie, kto kým a kto s kým v skutočnosti je.

Diváci sa v budúcom roku môžu tešiť na humor s prekvapivými momentami, vtipnými situáciami, zábavou a relaxom. V réžii Svetozára Sprušanského sa v inscenácii predstaví Juraj Ďuriš, Jakub Rybárik, Nikolett Dékány, Daniela Kuffelová, Ivan B. Vojtek, Andrea Sabová, Martin Nahálka a hosťujúci herec Ján Hrmo. Premiéra komédie Láska, sex a dane je plánovaná na 28. január 2022.

foto: DAB

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password