Klokočinu čaká susedská burza. Predávať alebo vymieňať sa budú knihy, oblečenie aj rastliny

Ak máte doma nepotrebné veci, môžete ich ponúknuť niekomu inému už túto sobotu. Ešte predtým je však potrebné zaregistrovať sa.

Už túto sobotu sa od 9. do 14. hodiny na voľnom priestranstve, ktoré obyvatelia sídliska poznajú ako plochu, kde býva jarmok, uskutoční Klokočinský blšák.

„Pôjde o predaj alebo výmenu vlastných použitých a nepotrebných vecí. To znamená oblečenie a doplnky, bižutéria a šperky, knihy, elektronika a hračky, domáce potreby, prípadne iné nepotrebné veci, nie nadrozmerné, ktoré by mohli ešte niekomu slúžiť za pár eur,“ informoval Pavol Obertáš z občianskeho združenia Nitrafiesta.

Kto bude chcieť, môže ponúknuť na výmenu aj svoje izbové rastliny.

Počet stolov za poplatok je obmedzený, priniesť si však môžete vlastný stôl alebo deku, na ktorú si rozložíte ponúkaný tovar. V oboch prípadoch je potrebné sa zaregistrovať, a to cez tento link.

„Veríme, že táto susedská burza priláka obyvateľov Klokočiny a každý si nájde a vyberie niečo, čo doma ešte poslúži,“ dodal Obertáš.

foto: FB Nitrafiesta

V prípade, že pripravujete podujatie alebo máte iné zaujímavé informácie, tipy či postrehy, môžete ma kontaktovať na jana.krajcovicova@nitrianskyhlasnik.sk.

Televízia Nitrička

Forgot Password