Jarmoky a trhy sa blížia. Mesto Nitra hľadá remeselníkov a predajcov

Predajcovia majú možnosť prihlásiť sa do 4. augusta 2021, konkrétne do 12. hodiny.

V mesiaci august mesto Nitra organizuje tri podujatia. Hody a dožinky sa uskutočnia 14. – 15. augusta 2021 na Svätoplukovom námestí a pešej zóne. Chrenovské stánky sa budú konať 20. – 21. augusta 2021 pred výstaviskom Agrokomplex a nasledujúci víkend po tomto podujatí, 27. – 28. augusta 2021, sa na sídlisku Klokočina uskutoční Klokočinský jarmok.

Na uvedené jarmoky a trhy mesto momentálne hľadá remeselníkov a predajcov.

„Podujatia pripravujeme pre všetkých predajcov tovarov, remeselníkov, predajcov vlastných výrobkov, aj pre predajcov potravinových výrobkov a pre predajcov občerstvenia a alko a nealko nápojov,“ uviedlo mesto Nitra v podrobných informáciách k trhom a jarmokom.

Prihlásiť sa dá 4. augusta 2021 do 12. hodiny a prihláška je dostupná na tejto stránke. Po uvedenom termíne sa už žiadosti nebudú dať zasielať.

Jednou z dôležitých podmienok je, že každý predajca je povinný mať vlastný stánok. Ďalej je v podrobných informáciách uvedené, že na elektrickú energiu budú môcť byť napájané len také stánky, ktoré poskytujú občerstvenie. Mesto ďalej zdôrazňuje, že všetci poskytovatelia občerstvenia musia mať k dispozícii vlastné sedenie, a to aspoň v počte 5 kusov.

„Každý účastník jarmoku je povinný dodržiavať opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a nariadenie Vlády Slovenskej republiky v súvislosti s pandémiou koronavírusu,“ píše sa taktiež v podrobných informáciách.

Ďalšie dôležité informácie, ako napríklad sadzby dane za užívanie verejného priestranstva či popis jednotlivých podujatí, je možné nájsť tu .

foto: archív TV Nitrička

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: marko.mikulasik@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password