Ján Odzgan končí vo funkcii prednostu: Dôvodom je lepšia ponuka

Novým prednostom sa stal iba v januári tohto roku, dnes vo funkcii končí.

Novým prednostom mestského úradu v Nitre sa stal Ján Odzgan iba tento rok. Do svojej funkcie nastúpil v utorok 8. januára a vystriedal v nej Igora Kršiaka. Na nitrianskom úrade bol od 5. decembra, najskôr nastúpil na pozíciu odborného konzultanta pre strategické riadenie.

Ján Odzgan vyštudoval psychlógiu v Prahe, pracoval v treťom sektore, neskôr ako manažér. Posledné roky pôsobil v manažmente Poštovej banky. Mesačná mzda nového prednostu pri nástupe do funkcie predstavovala sumu 2600€ v hrubom.

Primátor Marek Hattas na dnešnom MsZ ohlásil koniec Jána Odgana vo funkcii prednostu a poďakoval mu za doterajšiu prácu. „Dôvodom jeho odchodu je lepšia ponuka,“ zhodnotil stručne primátor Nitry.

Dnešné MsZ bolo posledným, ktorého sa Odzgan ako prednosta zúčastnil. Funkciou dočasného prednostu poveril primátor mesta Martina Horáka, vedúceho odboru inovácií, transparentného riadenia a klientskej spokojnosti.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password