Hrubá stavba Promenada Living Park je v poslednej fáze: nastupujú ďalšie profesie

Vzhľadom na prebiehajúcu situáciu nechcú zatiaľ konkretizovať dátum otvorenia, snažia sa však o čo najskorší termín.

Práca na skelete pri rieke sa pomaly posúva. V súčasnom období na stavbe Promenada Living Park prebiehajú dokončovacie búracie práce, zemné práce a ukončenie špeciálneho zakladania.

„Dokončenie hrubej stavby je rovnako vo svojej poslednej finálnej fáze. Na stavbe sa začali už podieľať ďalšie profesie,“ informoval PR manažér projektu Branislav Zajaček.

Nastupuje teda elektroinštalácia, zdravotechnika, vzduchotechnika, kúrenie, chladenie, izolácie spodnej a vrchnej stavby, hasiace zariadenia a zariadenia na odvod tepla a dymu.

Prvé názvy prevádzok by sme sa mohli dozvedieť koncom roka.

Vzhľadom na aktuálne prebiehajúcu pandémiu zatiaľ nie je možné stanoviť presný termín otvorenia centra, budú sa však snažiť o čo najskorší termín. Naposledy ako termín otvorenia uvádzali rok 2021. Údaje o plánovaných prevádzkach z dôvodu konkurenčnej situácie a zachovaní obchodného tajomstva ešte nechcú konkretizovať. „Informácie budú verejnosti poskytnuté v súlade s interným plánom komunikácie niekedy koncom roka,“ hovorí Braňo Zajaček.

zdroj: PR agentúra Kharisma

Koronavírus nemal na priebeh stavby výraznejší vplyv.

Realizácia hrubej stavby sa spomalila približne o mesiac oproti plánovanému harmonogramu prác. Zásobovanie stavby základnými stavebnými materiálmi bolo iba spomalené, nie zastavené. „Vďaka realizovaniu opatrení na minimalizovanie šírenia vírusu COVID 19 sa nám podarilo predísť na našej stavbe jej výskytu,“ doplnil PR manažér projektu.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password