Hokejbalisti si zmerajú sily. ŠOK Open opäť s kvalitným obsadením a chuťou pomáhať

Sobota 23. júla prinesie už ôsme pokračovanie tradičného turnaja ŠOK Open, ktoré na klokočinskej Fara Aréne opäť zorganizuje občianske združenie Šport Osveta Kultúra. Aj tento rok sa podujatie bude niesť s mottom „Malý turnaj s veľkou myšlienkou“.

Jeho cieľom totiž nie je len dať priestor športovcom, aby spolu trávili príjemné chvíle a zlepšili svoju kondičku, ale tiež pomáhať. Celý výťažok totiž bude venovaný na pomoc Petrovi Kuchárovi.

„Sme veľmi radi, že vďaka podpore Nitrianskeho samosprávneho kraja a farnosti Nitra-Klokočina môžeme aj tento rok priniesť ŠOK Open. Ten sa už stal klasikou nielen pre nás, organizátorov, ale najmä pre hokejbalistov z Nitry a okolia, čo nás veľmi teší,“ hovorí za organizačný tím Ján Ivančík.

Aj tento rok zabojuje o pohár pre víťaza osem mužstiev, ktoré budú rozdelené do dvoch skupín. Miestenky sa pritom vychytali už v priebehu prvého dňa určeného na prihlasovanie.

„Záujem zo strany hráčov je pre nás najlepšou vizitkou. Veľmi sa tešíme na špecifickú atmosféru, ktorú turnaj ponúka a veríme, že sa spolu všetci dobre zabavíme,“ konštatuje ďalší z organizátorov Jozef Toman.

Hrať sa bude 2×12 minút hrubého času, pričom pri remíze budú nasledovať nájazdy formou „rýchlej smrti“. Víťaz skupiny postupuje priamo do semifinále, mužstvá na druhom a treťom mieste hrajú do kríža semifinále. Posledný tím v základnej skupine na turnaji končí.

Okrem kvalitného hokejbalu bude pre hráčov pripravené aj občerstvenie formou gulášu a vôd, pre najmenších návštevníkov budú pripravené skákacie atrakcie, samozrejmosťou je ozvučenie komentovanie všetkých zápasov a tiež kvalitný výsledkový servis a štatistiky.

Rozlosovanie do skupín:

A-skupina: OŠK Warriors Lehota, Cabaj Rebels, Jokers, Bláznivé Banány

B-skupina: OŠK Xaus Lehota, Gladiators, Warriors, Knights

Rozpis turnaja:

09:00 Jokers – Cabaj Rebels

09:30 OŠK Warriors Lehota – Bláznivé Banány

10:15 Jokers – OŠK Warriors Lehota

10:45 Cabaj Rebels – Bláznivé Banány

11:30 Cabaj Rebels – OŠK Warriors Lehota

12:00 Bláznivé Banány – Jokers

12:30 OŠK Xaus Lehota – Gladiators

13:00 Warriors – Knights

13:45 Warriors – OŠK Xaus Lehota

14:15 Gladiators – Knights

15:00 Knights – OŠK Xaus Lehota

15:30 Gladiators – Warriors

Play-off:

16:15 A2-B3

16:45 B2-A3

17:15 A1- B2/A3

17:45 B1- A2/B3

18:15 O tretie miesto (podľa rozhodnutia organizátora formou nájazdov)

18:30 Finále

Zdroj: http://www.tophbl.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password