Hokejbalisti a futbalisti opäť pomáhali

Zúčastnení a organizátori po šiestykrát, aj bez nároku na odmenu, zorganizovali ŠOK Open.

foto ilustračná (zdroj: pixabay.com)

Tradičné športové podujatie s charitatívnym významom naplnilo posledný augustový víkend klokočinskú Fara Arénu. Stretlo sa tu trinásť hokejbalových a futbalových tímov, nie však len pre šport.

Vďaka charitatívnej stránke podujatia organizátori vyzbierali vyše 650 eur.

Všetkým zúčastneným veľmi pekne ďakujeme, no moje veľké poďakovanie patrí aj do radov oranizátorov, ktorí to bez nároku na odmenu po šiesty raz výborne zvládli a prispeli k dobrej veci, povedal Ján Ivančík, predseda občianskeho združenia ŠOK, ktoré je oranizátorom podujatia. Získané financie putujú na pomoc rodine Belicovej.

Na turnaji podľa organizátorov nechýbali ani hokejbalovo-hokejové esá, ako Marek Slovák.

foto ilustračná (zdroj: NH)

Vo štvrťfinále skončili hráči Vánočního večírku a tím Xaus Boys, bronz získali hráči z Lehoty.„Semifinále prinieslo dramatický hokejbal, s lepším finišom pre HVTT Čermáň a Capitals,“ uvádza OZ ŠOK. Čermáň napokon, aj svojím výkonom, priklonil šťastie na svoju stranu.

Medzi futbalistami viedli Túlavé Citróny.

Po počiatočných problémoch, kedy pre nenastúpenie mužstva PPP Team museli organizátori na rýchlo meniť rozpis a herný model, sa víťazom základnej skupiny stal tím s názvom Túlavé Citróny. Na 2. mieste skončili Flyers a 3. miesto získalo mužstvo Štúrova. Citróny boli úspešné aj v semifinále a napokon v zápase so Štúrovou výsledkom 9:2 vybojovali celkové zlato. Bronz získal tím Špinavé mená.

foto ilustračná (zdroj: pixabay.com)

Zvykom podujatia je aj sprievodný program.

Ten bol pre opatrenia spojené s koronavírusom pozmenený. Namiesto tradičného gulášu bolo hráčom a návštevníkom k dispozícii ovocie, voda a sladkosti. Deti potešil skákací hrad a minibludisko.

Hráči si z podujatia odniesli jedinečné turnajové tričká a dobrý pocit, že športom pomohli k dobrej veci.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password