Hľadaný muž sa pred policajtmi schovával za autom, nepomohlo mu to

Výbava, ktorú mal pri sebe, mu zabezpečila cestu na obvodné oddelenie polície.

Muža si na Štúrovej ulici v Nitre všimla hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky. Zaujala ich vizuálna podoba s osobou, na ktorú bolo v tom čase vyhlásené policajné pátranie. „Keď ich muž spozoroval, začal sa krčiť a schovávať pri zaparkovanom vozidle,“ informuje nitrianska krajská polícia.

Vyzvali ho k predloženiu dokladu totožnosti.

Muž však podľa predloženého dokladu v pátraní po osobách nebol, okrem toho sa správal podozrivo. Rozšírené zreničky a nervózne správanie veľa naznačovalo, hliadka ho preto vyzvala, aby predložil veci, ktoré by mohli súvisieť s trestnou činnosťou. „Muž policajtom uviedol, že má vo svojej čiernej taštičke biele priesvitné vrecúška s bielou kryštalickou látkou. Následne dobrovoľne vydal 5 priesvitných vrecúšok s bielou kryštalickou látkou a 2 zatavené striekačky s bielou kryštalickou látkou, o ktorej sa vyjadril, že ide o pervitín,“ opisuje polícia.

Táto výbava mu zabezpečila cestu na obvodné oddelenie polície.

Na oddelení nasledovali ďalšie úkony a trestnému stíhaniu pre prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi sa muž nevyhne.

foto: FB Polícia SR – Nitriansky kraj

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password