Hľadá sa muž zo Selíc. Je na neho vydaný zatykač

34-ročný Milan Szilágyi sa nezdržuje v mieste svojho trvalého bydliska. Nachádzať sa môže i v Maďarsku.

Šalianska polícia prosí občanov o pomoc pri pátraní po hľadanom 34-ročnom mužovi menom Milan Szilágyi z obce Selice. Na uvedeného muža vydal Okresný súd Bratislava II. príkaz na zatknutie za prečiny ublíženia na zdraví a krádeže.

„Hľadaný sa v mieste svojho trvalého bydliska nezdržuje a nie je vylúčené, že sa môže zdržiavať v Maďarsku. Na svojich cestách sa dopúšťa rôznej trestnej činnosti,“ ozrejmila situáciu nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Dotyčný riadi vozidlá z požičovní. Na nich má nepravé tabuľky s evidenčným číslom, ktoré pochádzajú z krádeží. Podľa informácií nitrianskej krajskej polície nemá byť však sám, ale má s ním byť aj jeho priateľka.

„Hľadaný Milan Szilágyi je asi 170 cm vysoký, zavalitej postavy. Má čierne vlasy a modro-hnedé oči. Na hrudi a rukách má tetovania,“ uviedla polícia.

Pokiaľ máte akékoľvek informácie o pohybe alebo pobyte Milana Szilágyiho, tak kontaktujte políciu na telefónnom čísle 158 alebo ich môžete podať aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Zaslať ich môžete aj do súkromnej správy na facebookovú stránku nitrianskej krajskej polície – Polícia SR – Nitriansky kraj.

foto: FB Polícia SR – Nitriansky kraj

Televízia Nitrička

Forgot Password