Herci budú deťom čítať rozprávky

DAB pripravilo program pre detských divákov.

Zdroj foto: fb Divadlo Andreja Bagara v Nitre

Hoci kultúrne a spoločenské udalosti musia ísť teraz na čas bokom, nudiť sa s ratolesťami nemusíte. Herci Divadla Andreja Bagara nútenú prestávku využijú a deťom budú najbližšie dni čítať rozprávky. Známe aj menej známe príbehy si môžete vypočuť podvečer na facebookovej stránke alebo youtube kanáli Divadla Andreja Bagara. „Niečo je v procese… Cyklus čítaných rozprávok pre tých najmenších, aby im tieto dni plynuli veselšie. Môžu sa tešiť na klasické rozprávky ,O škaredom káčatku, Kozliatka a vlk‘, alebo na rozprávky ,Valeria‘ či ,Ako sa Tomáško naučil vstávať‘,“ informovalo Divadlo Andreja Bagara.

Rozprávku Kozliatka a vlk predniesol herec Marián Viskup.

„Aj dnes a v nasledujúce dni nájdete na našom YouTube a FB ďalšie voľne dostupné rozprávky a riekanky, ktoré budú čítať naši herci,“ dopĺňa divadlo.

zdroj foto: Divadlo Andreja Bagara v Nitre

Na základe rozhodnutia krízového štábu riaditeľ divadla Jaroslav Dóczy zrušil všetky divadelné predstavenia až do 4. apríla 2020. Podobná situácia je i v Starom divadle Karola Spišáka. Všetky plánované predstavenia boli zrušené až do odvolania. Aj bábkoherci sa však vynašli a poslednú premiéru aktuálnej sezóny priniesli divákom online na svojom youtube kanáli.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password