Hasiči zasahovali pri vážnej zrážke 5 vozidiel

Hlásia zranených aj obete.

Zdroj foto: HaZZ

Včerajší večer skončil tragicky pre niekoľkých účastníkov dopravnej nehody, ktorá si vyžiadala zásah záchranných zložiek v okolí Nitry. O zrážke informovalo krátko pred 22. hodinou Prezídium hasičského a záchranného zboru. K dopravnej kolízii došlo na 58. kilometri na rýchlostnej ceste R1 v katastri obce Hosťová.

„Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že pri nehode došlo k zrážke 5 motorových vozidiel,“ informoval hasičský zbor SR.

Zdroj foto: HaZZ

Podľa nitrianskej krajskej polície bol účastníkom nehody 59-ročný vodič Škody Octavia, ktorý vyšiel na rýchlostnú cestu v smere na Banskú Bystricu. Po krátkom čase si smer jazdy zrejme rozmyslel a otočil sa do protismeru, kde sa po približne 2 kilometroch čelne zrazil s Alfou Romeo a ďalšími autami idúcimi v pravom jazdnom pruhu.

59-ročný muž aj 23-ročný vodič Alfy Romeo zahynuli. 22-ročná spolujazdkyňa v Alfe skončila s vážnymi zraneniami v nemocnici. Šofér ďalšieho auta obišiel s ľahkými zraneniami

Zrážka na mieste pripravila o život dve osoby, ďalšie dve osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste v neskorých večerných hodinách zasahovali hasiči z Nitry a Selenca.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password