Fitness Inspiration Day

Do Nitry prichádza elitný prezentér z Kanady, ktorý dokáže rozhýbať davy ľudí!!!


V sobotu 12. októbra sa v Mestskej športovej hale na Klokočine uskutoční už 4. ročník medzinárodného podujatia Fitness Inspiration Day, ktorého hlavným cieľom je spájať ľudí a inšpirovať ich ku skupinovým cvičeniam pod vedením úspešných svetových prezentérov.

Tento ročník bude výnimočný vďaka exkluzívnej osobnosti, ktorá do Nitry pricestuje z Kanady. „Ricardo Marmitte je pôvodom z Maurícia a v súčasnosti patrí k elitným medzinárodným prezentérom Zumba Fitness (R) s pôsobením vo viac ako 60 krajinách sveta,“ hovorí organizátorka podujatia Soňa Gáborová a dodáva, že Ricardo sa tancu v rôznych krajinách venuje od svojich ôsmich rokov. Je stálou súčasťou Zumba Convention, zin Akademii, Konferencii a svetových EXPO.

Ricardo Marmitte

Tanečné hodiny Ricarda Marmitta sú nabité charizmou, pozitívnou energiou a strhujúcou hudbou s africkým feelingom. Medzinárodný prezentér je tiež súčasťou inštruktážnych videí, ktoré sú dostupné na celom svete, pravidelne vystupuje so zakladateľom Zumba Fitness (R) Betom Perezom a je súčasťou mnohých DVD a ZIN VOLUMES.

Sobotné podujatie otvorí cvičenie deepWork, následne sa budú môcť účastníci zahriať v latino rytmoch. Každý, kto príde, si môže zacvičiť od 13.00 -18.00. V popoludňajších hodinách sa začne dlho očakávaný program ZUMBA FITNESS (R), tanečno-fitnessová párty s cieľom zabaviť sa. Budete mať možnosť nielen spraviť niečo pre svoje zdravie, ale aj spáliť kalórie a dobiť sa pozitívnou energiou v komunite ľudí s rovnakým cieľom. Tanečná párty je vhodná aj pre začiatočníkov.

Okrem iného čaká na účastníkov energiou nabitý sprievodný program, k dispozícii budú aj ochutnávky od partnerov podujtia.

„Je veľmi náročné usporiadať podujatie tohto typu s medzinárodnou účasťou, no pevne verím, že k stálym fanúšikom budú rokmi pribúdať a ďalší noví nadšenci. Mojim cieľom je i naďalej inšpirovať ľudí ku skupinovým cvičeniam a prinášať na Slovensko exkluzívnych hostí,“ uzatvára Soňa Gáborová.

Fitness Inspiration Day

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password