Festival dobrého jedla mieri do Nitry

Prvý Food Truck festival na Slovensku pokračuje a opäť má namierené do Nitry.
Streetfood s kvalitným jedlom, gastronomickými špecialitami nielen zo Slovenska či zaujímavý hudobný program je určený pre každého fajnšmekra.

Už vo štvrtok 16. 9. sa na Svätoplukovom námestí stretnú milovníci dobrého jedla, zaujímavých chutí a skvelej hudby. Festival ponúkne rozmanitú kuchyňu – burgre, gyozu alebo domáce párance či lokše. Predaj pokrmov bude pomocou unikátnych food-truckov, historických replík áut a prívesov, ktoré sú prispôsobené na podávanie jedál a nápojov.

Festival bude taktiež dbať aj na ekológiu a udržateľnosť – využívať sa bude 100 % recyklovateľný spotrebný materiál a 100% separovaný odpad. Realizovať sa bude aj Food Truck Fest zbierka a komunitno-remeselná ulička, ktorá bude určená na prezentáciu lokálnych výrobcov.

Pre návštevníkov je pripravený atraktívny program, v ktorom sa predstavia známi moderátori, hudobníci, medzi inými aj Robo Opatovský či Robo Papp. Pre deti je prichystaný zábavný program a rôzne súťaže.

Slovak Food Truck Fest bude trvať až do 19. septembra do 20:00 a o pár dní už bude mieriť do ďalšieho mesta. Ak ste milovníkmi dobrého jedla, táto akcia je určená práve pre vás.

    Televízia Nitrička

    Forgot Password