Festival Divadelná Nitra už hľadá dobrovoľníkov. V akých oblastiach môžete pomôcť?

Odmenou bude získanie nových skúseností a zážitkov.

Každoročný medzinárodný divadelný festival, ktorý sa v Nitre vždy koná začiatkom jesene hľadá aj tento rok dobrovoľníkov a dobrovoľníčky. Tí sa môžu podľa svojich časových možností do prípravy a priebehu festivalu zapojiť od 27. septembra do 7. októbra.

Ak vás táto možnosť zaujala, pomôcť môžete vo viacerých oblastiach.

Jedným z nich je akreditácia účastníkov a info bod festivalu, starostlivosť o divadelný súbor, pomoc pri sprievodnom programe, starostlivosť o hostí, vzdelávací a pracovný program, tlačové stredisko, materiálne a technické zabezpečenie, osobný asistent členov štábu a výtvarné riešenia festivalu.

„Zažiješ organizáciu jedného z najväčších kultúrnych podujatí na Slovensku, spoznáš nových ľudí, nájdeš si nových kamošov a kamošky, získaš nové skúsenosti, dostaneš vstupenky na vybrané predstavenia festivalu, nezabudneme ani na tvoj pitný režim a hladné brucho, odnesieš si kopec zážitkov,“ uvádzajú organizátori festivalu. Viac sa dozviete v Manuáli dobrovoľníka a u Terézie Bosmanovej na bosmanova@nitrafest.sk alebo +421 940 640 974. Prihlásiť sa môžete na tomto odkaze.

foto ilustračná: archív TV Nitrička

Televízia Nitrička

Forgot Password