FC Nitra — MFK Ružomberok

Posledný prípravný zápas pred reštartom Fortunaligy sa odohral na našej domácej pôde.

Nitrania nastupovali v nasledujúcej zostave: Šípoš — Podhorin, Farkaš, Nemčaninov — Magda (72. Kuník), Jesus (76. Javorčič), Faško, Muleme (64. Fabiš) — Gatarič (46. Chobot), Šefčík (64. Vrábel) — Ristovski (81. Kuliš).

Zostava Ružomerku bola: Macík (46. Krajčírik) — Čurma (64. Madleňák), Maslo (64. Holub), Mrva — Ďungel (46. Kmeť), Múdry (67. Filinský), Kostadinov (46. Almaský), Takáč (67. Dopater), Mojžiš — Regáli (46. Gerec) — Bobček (46. Almási).

Pixabay

Posledný prípravný zápas pod Zoborom zaznamenal snahu na oboch stranách. Domáci a hostia sa však vytúžených gólov nedočkali. „Obe strany sa snažili hrať útočný futbal, ktorý priniesol aj viacero vyložených šancí na oboch stranách. Skvelými zákrokmi podržali svoje mužstvá Macík so Šípošom,“ píše FC Nitra.

Nitra aj Ružomberok skončili za stavu 0:0.

Ďalší zápas, tentokrát v nadstavbovej časti nás čaká 13. júna o 17:00 hodine na štadióne FC ViOn Zlaté Moravce.

FC Nitra

K zápasu s Ružomberkom sa vyjadrili aj skalní fanúšikovia, ktorí po dlhšej nútenej prestávke mohli znova sledovať svoj obľúbený šport. „Bolo to fajn po čase vidieť chlapcov. Šipi a obrana super, ale my budeme potrebovať k záchrane góly, a to je u nás problém. Len v Moravciach neprehrať, nech sme neni pod tlakom. Pome Nitra!“

Pixabay

Iní boli viac kritický: „Tréner Galad, oproti jeho nasledovníkom, vedel poslať na ihrisko najsilnejšie, čo v kádri mal, žiaľ tí po ňom nechávajú na lavičke napr. Kuníka a nečudo, že jeden po druhom sa po chvíľke porúčali. My proste nemáme v mužstve takú hráčsku kvalitu, aby sme ňou mohli plytvať,“ odkazuje fanúšik.

V prípade pripomienok alebo námetov na články ma neváhajte kontaktovať na adresu barbora.blaskova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password