FC NITRA – MFK Dukla Banská Bystrica

Fanúšikov čakal trpký zážitok na domácej pôde, napriek tomu vyjadrili klubu podporu.

Nitra si v prípravnom zápase zmerala sily v novom mesiaci roka 2020 proti mužstvu Banskej Bystrice. Prvý februárový deň však nepriniesol očakávané výsledky. Nové vedenie, nový tréner, nový realizačný tím boli v sobotu 1. februára 2020 nemylo prekvapení výsledkom našich hráčov.

„Demjanenkovci po náročných tréningových jednotkách absolvovali ďalší zápas, tentokrát proti druholigistovi, ktorý aktuálne obsadzuje prvú priečku tabuľky. Zápas domácej Nitričke nevyšiel podľa predstáv, no svoju podstatu tento zápas určite splnil,“ informuje FC Nitra

Zdroj: Pixabay

Prvý polčas zápasu sa odohrával na našej polovici územia. Už v 3′ otváral skóre Banskej Bystrice hráč Laksík. Do 22′ sa súperom podarilo zvýšiť bodové vedenie na 0:2. Autorom gólu bol Prikryl. Druhý polčas bodovo rozohrali domáci, konkrétne Milan Ristovski, ktorý strelil vytúžený gól. Znížil tak vedenie Banskej Bystrice na 1:2. Bol to však jediný gól, ktorý mohli fanúšikovia od FC Nitra vidieť.

„Duklu znižovací gól nezaskočil, práve naopak. V 64′ a 79′ zavŕšil hattrick hráč Dukly Prikryl. Bodku za zápasom dal súper Vujošević, ktorý premenil pokutový kop,“ uvádza Fc Nitra.

Zdroj: FCNitraFB

Nitra prehrala 1:5.

FC NITRA: Šípoš – Šurnovský, Farkaš, Podhorin, Magda – Faško, Javorčić, Chobot, Vrábel, Šefčík – Ristovski

Striedanie: Kuciak – Elexa, Fabiš, Kuník, Galbayev, Dubeň, Kuliš, Martišiak, Gatarić

MFK Dukla Banská Bystrica: Nôta – Laksík, Migala, Nosko, Dolný, Polievka, Prikryl, Savič, Snitka, Vaščák, Willweber

Striedanie: Bača, Gaško, Holub, Starší, Uhrinčať, Vujošević.

Zdroj: Pixabay

„Hráčov a realizačný tím potešil najmä výkon fanúšikov, ktorých bolo na našom štadióne po veľmi dlhej dobe počuť a taktiež boli v hojnom počte. Vedľajšie prírodné ihrisko bolo obsadené po celom svojom obvode. V mene celého klubu vám ďakujeme za podporu,“ odkazuje FC Nitra.

V prípade pripomienok alebo námetov na články ma neváhajte kontaktovať na adresu barbora.blaskova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password