Dunajská Streda zvíťazila v nedeľnajšom zápase v Zlatých Moravciach

Futbalisti Dunajskej Stredy v nedeľňajšom zápase 4. kola Niké ligy zvíťazili na ihrisku Zlatých Moraviec 2:0.

Pre domácich to bola tretia prehra v sezóne, po ktorej sú s jedným bodom na priebežnom 10. mieste o skóre pred Michalovcami a Košicami.

Dunajská Streda ešte neprehrala a po druhom víťazstve v sezóne je s 8 bodmi na priebežnom 4. mieste za 9-bodovými Žilinou, Podbrezovou a Trenčínom.

Hostí poslal do vedenia v 23. minúte Káčer, keď sa po Ramadanovej prihrávke zbavil protihráča a strelou z hranice šestnástky prestrelil brankára Slávika. Domáci sa snažili o ofenzívu, najmä v druhom polčase pridali v snahe o vyrovnanie. Ich najväčšiu šancu nevyužil v 74. minúte Gono, keď sa vyznamenal brankár Popovič. Skóre zápasu uzavrel striedajúci Veselovský. Vyťažil z vabanku, ku ktorému sa domáci odhodlali v nadstavenom čase, keď sa do šestnástky vybral aj brankár Slávik.

Foto ilustračné: pixabay.com