Dopravné obmedzenia na Čermáni, v Krškanoch aj na Palánku

Pôjde o kompletné a súvislé opravy.

Foto ilustračné (zdroj: pixabay.com)

Oprava ciest si vyžiada trpezlivosť vodičov. Dopravné obmedzenia sú z dôvodu prebiehajúcich a plánovaných rekonštrukcií nevyhnutné. Prvá rekonštrukcia sa týka cesty Na Hlinách v Horných Krškanoch. Cestná komunikácia by mala byť čiastočne uzatvorená do 24. apríla do polnoci.

„Uplná uzávierka spomínanej cesty bude od 25. apríla od polnoci do 26. apríla do 17. hodiny,“ povedal hovorca Nitry Tomáš Holúbek.

Ďalšie plánované opravy sa týkajú Hlbokej ulice na Čermáni. Pre jej frekventované využitie bude počas rekonštrukcie uzatvorená iba čiastočne, a to od 20. apríla od 8.30 hod. do 30. apríla do 17.00 hodiny. Aj vzhľadom na to, že ani v jednom z prípadov neboli určené obchádzkové trasy, radnica šoférov žiada, aby sledovali prenosné dopravné značenia a zvýšili v daných úsekoch pozornosť.

Úplné uzavretý bude aj úsek na Palánku.

Z dôvodu demontácie výškového žeriavu v centre mesta bude podľa radnice potrebné dočasne úplne uzatvoriť úsek Palánok – Hviezdna. Podľa slov hovorcu mesta Tomáša Holúbeka ani v tomto prípade nie sú určené obchádzkové trasy, preto buďte trpezliví a pozorní. Daný úsek by mal byť úplne uzavretý od 18. apríla od 12.00 hodiny do 19. apríla do polnoci.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password