Dopravná nehoda si vyžiadala tri zranené osoby

K nehode prišlo v Diakovciach.

„V pondelok 29.03.2021 krátko po 15.30 hod. bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla Škoda Fabia, ktoré vyletelo do poľa na št. ceste č. III/1349 v katastri obce Diakovce v okrese Šaľa,“ informovala Andrea Červočová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (Hazz) v Nitre.

V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu troch osôb.

Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre (z hasičskej stanice v Šali) poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a pomohli ich naložiť do vozidiel  Záchrannej zdravotnej služby. „Na havarovanom vozidle vykonali protipožiarne opatrenia a boli nápomocní pri jeho naložení na vozidlo odťahovej služby. Počas zásahu bola uzatvorená cesta v oboch smeroch,“ dodala Červočová.

foto: HaZZ Nitra

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password