Dokonalý šatník

Čo všetko vám nesmie chýbať v šatníku, aby ste boli v každej chvíli “chic”?

Máte vo svojich šatníkoch obrovské kvantá šatstva a predsa neviete, čo si obliecť? Urobte to tak, ako najšarmantnejšie ženy sveta – Francúzky. Tie majú vo svojom šatníku minimálne množstvo vecí, ktoré pravidelne obmieňajú. Že by im to uberalo na úžasnosti? To určite nie.

Čo nesmie chýbať v šatníku každej Francúzky?

Džínsy
Tento kúsok oblečenia sa dá kombinovať s úplne všetkým, a to na všakovaké spôsoby. Chcete byť elegantná? Môžete! Chcete byť športová? Žiaden problém! Stačí len popremýšľať, ako to správne skombinovať a budete “šmrncovné”!

Kabelka
Louis, Prada, Chanel či Birkinky sú vítané. Fejky by ste hľadali márne. Sú totiž tabu. Či už ide o kabelky alebo iné oblečenie či doplnky. Zoberme si preto príklad a namiesto fejku si kúpme jednu, ale kvalitnú kabelku.

Čierne sako ako „must have” kúsok
Čierne sako je práve ten kúsok, ktorý dodáva šmrnc aj obnoseným džínsom, ktoré neustále nosíte. Nakombinujete ho so všetkými kúskami vo vašom šatníku. Hodí sa ku všetkému, len si to vyskúšajte.

Biela košeľa
Nadčasový kúsok, ktorý nesmie chýbať v žiadnom šatníku, či už v dámskom alebo pánskom.

Jednoduché, avšak drahé tričko
V jednoduchosti sa skrýva krása. Kde je napísané, že všetky kúsky musia byť značkové? Pokúste sa precízne vybrať jedno, a to tak, aby ste ho vedeli skombinovať so všetkým.

Slnečné okuliare
Čím väčšie, tým lepšie. Francúzky ich nosia dokonca aj v zlom počasí.

Plášť
Hoci ten vás pred zimou neochráni, Francúzku v kabáte vidíte len zriedka.

Slovenský spisovateľ Valér Vendrinský napísal: „Jedine na móde nešetrí žiadna žena! Aj keď peniaze nemá.“ Čo poviete, mal pravdu? Pokúsme sa inšpirovať Francúzkami, nepodporujme fast fashion a radšej využívajme to, čo v skrini máme.

Zdroj: Pixabay.com

Televízia Nitrička

Forgot Password