Do vianočnej zbierky Podaj mi ruku sa zapája aj Agrokomplex

Zapojiť sa môže aj ostatná verejnosť.

Občianske združenie už dlhé roky pomáha ľuďom v zhoršenej sociálnej situácii. Do pomoci sa môžu zapojiť všetci, ktroí majú záujem. Zozbierané darčeky budú rodinám odovzdané v predvianočnom období. Patria medzi ne potraviny, sladkosti, hračky, detské knihy a drogéria. Odovzdať ich môžete v infocentre združenia na mestskej tržnici v Nitre na 1. poschodí.

Infocentrum mám aktuále upravené otváracie hodiny.

Pondelok 10.00 – 16.00 hod.
Utorok 10.00 – 15.00 hod.
Streda 10.00 – 16.00 hod.
Štvrtok 10.00 – 15.00 hod.
Piatok 09.00 – 17.00 hod.

Do zbierky sa zapojilo aj výstavisko Agrokomplex.

„Pre rodiny nachádzajúce sa v zložitej životnej situácii je často problematické zabezpečiť základné životné potreby, nie to ešte vianočné darčeky pre deti. Preto sa výstavisko Agrokomplex, spolu so svojimi zamestnancami, rozhodlo zorganizovať zbierku a spraviť tak pekné Vianoce sociálne slabším rodinám,“ uvádza výstavisko.

Zamestnanci darujú rôzne vybavenie do domácnosti, ako napríklad šálky, hrnčeky, obrusy, taniere, príbory a ďalší drobný kuchynský inventár, oblečenie pre deti i dospelých, ale aj veľmi potrebný bytový textil, ako sú deky a návliečky. Výstavisko daruje aj čistiace prostriedky a toaletné potreby.

Deti zamestnancov výstaviska Agrokomplex pretriedili svoje hračky a posunuli ďalším deťom.

Rozprávkové a náučné knihy, hračky, interaktívne a spoločenské hry teda dostanú nové využitie. „Spoločne tak naše deti učíme pomáhať tým, ktorí to potrebujú a tiež to, že netreba vyhadzovať veci, ktoré môžu ešte poslúžiť a spraviť radosť druhým,“ dopĺňa Agrokomplex. Myslelo sa aj na školopovinné deti, preto rodinám v hmotnej núdzi darujú aj funkčné tlačiarne, skenery a školské pomôcky.

zdroj foto: FB Agrokomplex

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password