Do Nitry išiel na očkovanie, na diaľnici zablúdil a jazdil v protismere

V utorok v ranných hodinách vyzývala polícia vodičov k zvýšenej opatrnosti na diaľnici pri Nitre.

Dôvodom bolo osobné auto riadené 67 ročným vodičom, ktorý sa na rýchlostnej ceste R1 ocitol v protismere. Keď však zbadal, že nie je v dobrom smere, namiesto toho, aby z cesty zišiel na najbližšom výjazde, zastavil v pripájacom jazdnom pruhu a po chvíľke prudko otočil vozidlo do protismeru.

Video si môžete pozrieť tu.

„V rýchlom ľavom jazdnom pruhu prešiel asi 2 kilometre, keď znovu zazmätkoval a otočil sa, tentoraz do správneho smeru, pričom obmedzil a ohrozil vodičov prichádzajúcich po R1,“ informuje polícia. Muž tvrdil, že ide na očkovanie a potrebuje sa dostať do Fakultnej nemocnice v Nitre, kam ho neskôr po incidente sprevádzala polícia.

Nezodpovedné konanie ho pravdepodobne bude stáť vodičák.

zdroj: Polícia SR – Nitriansky kraj

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password