Deti a kniha

Krajská knižnica Karola Kmeťka v Nitre v spolupráci s UKF v Nitre – Katedrou masmediálnej komunikácie a reklamy pripravila podujatie pod názvom Deti a kniha, ktoré je zamerané na podporu a rozvoj predstavivosti a kreativity detí pomocou čítania rozprávkových príbehov.

Súťaž Knižný superhrdina bude prebiehať na sociálnej sieti Facebook. Kampaň je určená hlavne deťom 1. stupňa ZŠ. Ako sa môže deti zapojiť do súťaže? Superhrdina Knižko deti vyzve, aby si vybrali knihu, ktorú budú čítať a každý pondelok a piatok im pripomenie, aby na základe prečítanej knihy nakreslili svojho Knižného Superhrdinu, svoju obľúbenú postavičku.

Fotografie obrázkov bude možné pridávať na Facebook do komentárov od 5. mája do 23. mája.

Súťaž bude ukončená 24. mája vyžrebovaním 3 výhercov, ktorí v priebehu trvania súťaže poslali aspoň 1 príspevok. „Výhrou budú hodnotné knižné balíčky a malé prekvapenie. Zároveň bude každý piatok vyžrebovaný jeden príspevok, ktorého autor od nás získa peknú knižku,“ informuje Krajská knižnica.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password