Dáždniky neodkladajte: Čaká nás upršaný týždeň, pripravte sa aj na búrky

Zvyšky hurikánu Lorenzo prinesú upršané a veterné počasie. Aké počasie nás teda čaká budúci týždeň?

V pondelok bude prevažne polooblačno a ojedinele sa môžu vyskytnúť prehánky. Teplota sa bude pohybovať v intervale od 6 do 12 stupňov Celzia. Zafúka severovýchodný vietor rýchlosťou 20 km/h.

Utorok nebude za pondelkom zaostávať. V utorok pri polooblačnej oblohe spŕchne len ojedinele. Teplota vystúpi na 7 až 13 stupňov Celzia. Pozor na nočné teploty, ktoré budú klesať až pod 0 stupňov Celzia. Ráno sa bude teplota pohybovať v intervale od 0 do 6 stupňov Celzia.

V stredu bude oblačno, naďalej treba miestami rátať s prehánkami alebo dažďom. Najvyššia denná teplota sa udrží v rozpätí 8 až 12 stupňov Celzia.

Vo štvrtok bude prevažne oblačno, ale miestami sa môžu vyskytnúť prehánky alebo ojedinele aj búrky. Teplota vystúpi na 13 stupňov Celzia. Zafúka juhozápadný až západný vietor rýchlosťou 20 km/h.

V piatok bude jasno až polooblačno a ojedinele sa môžu vyskytnúť prehánky. Ortuť teplomera vystúpi na 13 stupňov Celzia. Zafúka juhovýchodný vietor rýchlosťou 15 km/h.

V sobotu bude jasno až polooblačno. Vzduch sa ohreje na 11 až 19 stupňov Celzia. V nedeľu by sa malo trošku otepliť, teplota sa udrží v rozpätí 12 až 20 stupňov Celzia a ojedine sa môžu vyskytnúť prehánky.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password