Odovzdávanie nového Žihadielka

Ďalšie mesto v Nitrianskom kraji ma nové ihrisko.

Spoločnosť Lidl svojim projektom prispieva k tomu, aby mohli deti svoj voľný čas tráviť na čerstvom vzduchu. Túto myšlienku podporujú výstavbou ihrísk, ktoré spája rozprávkový motív včielky Maji.

Takýmto novým ihriskom sa najnovšie môžu pýšiť aj Nové Zámky. Zástupca spoločnosti Lidl odovzdal symbolický kľúč od ihriska primátorovi Otakarovi Kleinovi.

zdroj: facebook LIDL Slovensko

Na Pribinovej ulici deti prestrihnutím pásky ihrisko  slávnostne otvorili. Okrem iného bol prichystaný aj bohatý program a prednáška s titulom Matka Zem = svet našich detí, autogramiáda s trpaslíkmi, ale aj náučné divadielko, ktoré nieslo názov Ako udržať poriadok v lese.

Žihadielko dokázalo zjednotiť celé mestá, kedy sa tisíce ľudí spojilo pre jeden spoločný cieľ. Výnimočným zážitkom bolo sledovať ošiaľ počas hlasovania a predovšetkým radosť v detských očiach pri oficiálnom otvorení ihrísk,“ informovala spoločnosť Lidl.  

Od roku 2016 spoločnosť potešila už veľa detských sŕdc vďaka pieskoviskám, kolotočom, hojdačkám a hradom. 

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password