Čo je pravda a čo lož?

Chcete si zavtipkovať o ľudskom myslení? Zábavná stand-up show na vás čaká aj v Nitre.

„Projekt Pohni hlavou je realizovaný neziskovým občianskym združením Kultur.fm,“ informujú organizátori podujatia. Pôjde o zaujímavú talkshow, v ktorej sa predstaví komik Tomáš Hudák a jeho priatelia Samo Marec a Jakub Gulík. V Nitre vás prekvapia ešte jedným hosťom.

Túto diskusno-zábavnú show predvedú zadarmo celkom v ôsmich mestách. Do mesta pod Zoborom zavítajú 9. februára 2020 o 19. hodine v Dome Matice slovenskej.

Projekt Pohni hlavou sa snaží humorným spôsobom reflektovať a komentovať ľudské myslenie tejto doby. Počas podujatia budú účinkujúci viesť inšpirujúce dialógy a postarajú sa tiež o kvalitnú hudbu a výbornú zábavu. „V tejto podobe chceme priniesť malý návod na používanie vlastného mozgu a vtipne poukázať na intelektuálnu lenivosť, teda na najväčšie choroby človeka informačnej doby,“ lákajú na akciu organizátori.

zdroj: pohni-hlavou.sk

Pripravené dialógy, interaktívnu improvizáciu s publikom a rozhovory s hosťami doplnia trefné reakcie stand-up komikov. Ukážu vám dôležitosť efektívnej práce s informáciami, pretože hoci máme fakty na dosah ruky, podstatné je, či si ich vieme dať aj do kontextu a správne sa rozhodnúť.  

„Som veľmi rád, že nás spolu s Jakubom Gulíkom oslovili do projektu Pohni hlavou. Tiež chceme v dnešnej dobe pretlaku informácií a propagandy upriamiť pozornosť ľudí na kritické myslenie a jeho dôležitosť,“ hovorí stand-up komik Tomáš Hudák, ktorý sa spolu s priateľmi rozhodli túto tému skĺbiť práve s humorom. „Veľa vecí človek ľahšie pochopí, keď sa na nich zároveň môže zasmiať. Teší ma to spojenie nás humoristov a stand-up komikov s ľuďmi z odbornej sféry, ktorí sa tomu roky venujú,“ dodáva.

Televízia Nitrička

Forgot Password