Chrenovské stánky sa uskutočnia už o pár dní. Organizátori pripravili opäť pestrý program

Už tento piatok a sobotu sa budete môcť na Chrenovských stánkoch zabaviť, kultúrne vyžiť, niečo si kúpiť a absolvovať jazdu na kolotočoch.

Včera večer sa skončili Nitrianske hody a dožinky, avšak obyvatelia Nitry a návštevníci obdobných podujatí nemusia smútiť.

Už o pár dní, 20. a 21. augusta 2021, sa v meste pod Zoborom uskutočnia Chrenovské stánky, ktoré organizuje mesto Nitra a výbor mestskej časti č.7.

Konať sa budú v priestore pred hlavným vchodom na výstavisko Agrokomplex a vstup je voľný. Pre návštevníkov je pripravený bohatý program, nebude chýbať tradičný jarmok a kolotoče.

Podujatie v piatok o 17. hodine otvorí svojím vystúpením folklórny súbor Jaročan, ďalej vás rozhýbe folkpopová kapela Nová stopa a latino rytmy po ich vystúpení prinesie so sebou spevák Lazaro. Piatkový program ukončí o 21. hodine orchester Taste of Brass.

Počas sobotného popoludnia si prídu na svoje tí najmenší. O 17. hodine sa môžu tešiť na Bublinkové mecheche so ShowDeTom a potom si spoločne zaspievajú s Dúhalkou. Večer vám zahrá na strunu nitrianska rocková kapela Zoči Voči. Chrenovské stánky ukončí svojím vystúpením známa speváčka Veronika Rabada.

„Realizácia programu je podmienená dodržiavaním aktuálne platných opatrení Úradu verejného zdravotníctva. Zmena programu vyhradená,“ uviedlo mesto Nitra.

Plagát – Chrenovské stánky: mesto Nitra

titulná foto: TV Nitrička

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: marko.mikulasik@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password