Chrenovské stánky menia priestor. Nitranov budú baviť dva dni

Chrenovské stánky prinesú zaujímavý program. Na priestranstve pred Agrokomplexom ich však nehľadajte.

Tradičné podujatie pripravila nitrianska radnica s výborom mestskej časti č. 7 a v spolupráci s Akadémiou tanca. Tento rok ich však na priestranstve pred výstaviskom nenájdete.

Chrenovské stánky sú za dverami. Konať sa budú 21. a 22. augusta.

Vstup na podujatie ostáva voľný. Za stánkami však tentokrát musíte zájsť ďalej – rozložia sa na parkovisku pred Atletickým štadiónom. „Mesto sa tento rok rozhodlo pre stánky pred Atletickým štadiónom kvôli tomu, že išlo o požiadavku príslušného výboru mestskej časti. Doterajšie priestranstvá pred Agrokomplexom nevyhovovali z viacerých dôvodov, priestor pred Lipou je zase malý,“ spresnil hovorca mesta Nitry Tomáš Holúbek. Na novom priestore by sa malo podľa hovorcu nachádzať 6 stánkov a Heineken stan.

Aký program si organizátori pre návštevníkov pripravili?

Sympatické podujatie otvorí v piatok o 17. hodine folklórna skupina Tradícia z Nitry – Dražoviec. Tešiť sa môžete aj na akrobatickú cyklo show, folklórny súbor Furmani a večer zavŕši o 21. hodine vystúpením hudobnej skupiny The Crownies.

Sobotný program bude pokračovať rozprávačkou, baviť vás budú i kapely Slide, Ludo Kuruc band a bodku za tohtoročným podujatím urobí nitrianska skupina Dora s programom Folklór v rocku odetý.

Zdroj: Mesto Nitra

Ak máte pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: dominika.pucatova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password