Cestu pri Tabáni uzavrú

Štúrova ulica bude v sobotu 23. novembra od 12.00 čiastočne uzavretá.

Posledné mesiace pokračujú stavebné práce polyfunkčného komplexu s bytmi a ďalšou občianskou vybavenosťou. V blízkosti tejto stavby bude uzavretý pravý jazdný pruh. Dôvodom je demontáž výškového žeriavu, ktorý sa nachádza na stavenisku.

Keďže samotný žeriav je kolos, na jeho bezpečné rozobratie je nutný dlhší časový priestor.

„Spomínaný jazdný pruh bude preto pre motoristov uzavretý až do 24. novembra do polnoci,“ informuje hovorca Nitry a vedúci odboru propagácie a komunikácie Tomáš Holúbek.

Mesto preto vyzýva motoristickú verejnosť na väčšiu obozretnosť a trpezlivosť pri dočasnom nepohodlí na cestách v blízkosti staveniska.

Týka sa to najmä šoférov smerujúcich zo Štúrovej ulice k Domu služieb, gymnáziu či do lokality bytových domov na Párovciach.

zdroj: Mesto Nitra

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password