Český hokejista sa stal novou posilou tímu HC Nové Zámky

Dvadsaťštyriročný útočník Albert Michnáč pôsobil v uplynulom ročníku v Kladne za ktoré odohral 35 zápasov so ziskom šiestich bodov.

Klub informoval o novej akvizícii na svojej oficiálnej stránke.

„Dvadsaťštyriročný útočník Albert Michnáč pôsobil v uplynulom ročníku v Kladne za ktoré odohral 35 zápasov so ziskom šiestich bodov. „S klubom sme boli v spojení už počas minulej sezóny, vtedy môj prestup napokon nevyšiel. Nové Zámky však mali naďalej záujem a som veľmi rád, že môžem byť súčasťou ich tímu. Myslím si, že máme veľmi kvalitné mužstvo, takže verím v čo najviac víťazstiev. Očakávam, že budem patriť k ofenzívnym ťahúňom tímu,“ povedal Michnáč, ktorý pôsobil na Slovensku aj v ročníku 2021/22, keď hral za Prešov.

„Albert je pracovitý útočník, šikovný a silný na puku, zároveň dobre fyzicky vybavený. Ideálne preto zapadá do štýlu našej aktívnej hry a systému. Má veľký potenciál presadiť sa v našej lige, čo dokázal už počas pôsobenia v Prešove. Po sezóne v českej extralige očakávame, že bude ťahúň nášho útoku,” uviedol tréner Erik Čaládi.

Nakoľko Michnáč spĺňa jednu z výnimiek k udeleniu štátneho občianstva Slovenskej republiky, klub pracuje na jeho získaní.

Na súpiske „býkov“ by preto nemal zaberať legionárske miesto.

Foto ilustračné: unsplash.com

Televízia Nitrička

Forgot Password