Bude sa nielen hrať, ale aj pomáhať. Charitatívny turnaj ŠOK Open sa uskutoční už po siedmy raz

Výťažok zo štartovného venujú jednej rodine.

V klokočinskej Fara Aréne sa 10. júla uskutoční charitatívny turnaj ŠOK Open, ktorý nesie motto Malý turnaj s veľkou myšlienkou. Organizuje ho občianske združenie ŠOK – Šport Osveta Kultúra už po siedmykrát. Konať sa bude s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Turnaja sa zúčastní osem tímov. Hokejbalisti nebudú len hrať, ale spoločne opäť pomôžu tým, ktorí to skutočne potrebujú.

Celý výťažok zo štartovného dostane rodina Ťapajová, ktorá sa aj kvôli pandémii ocitla v neľahkej životnej situácii.

„Máme za sebou veľmi ťažké a zvláštne obdobie pandémie, ktoré všetko rýchlo mení. Dlho sme preto nevedeli, či bude možné a bezpečné turnaj zorganizovať. Momentálne to ale vyzerá pozitívne a sme preto veľmi radi, že aj keď sa všetko pripravuje veľmi narýchlo, črtá sa pred nami pekný turnaj, prostredníctvom ktorého budú môcť hokejbalisti opäť raz pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú,“ vyjadril sa predseda ŠOK-u Ján Ivančík na stránke občianskeho združenia ŠOK – Šport Osveta Kultúra.

Ani tento rok sa kvôli hygienickým opatreniam nebude variť tradičný guláš. Pre účastníkov ale bude pripravený pitný režim a zdravé občerstvenie. Chýbať nebude ani komentovanie zápasov či kvalitná hudba. Na návštevníkov, ktorí sa chystajú prísť aj so svojimi ratolesťami, bude čakať malá detská zóna so skákacím hradom. Víťazi či individuálne ocenení si odnesú so sebou vecné ceny.

foto: ilustračné: pixabay.com

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: marko.mikulasik@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password