Babie leto predsa dorazí

Babie leto bude pokračovať. Počasie bude vhodné na turistiku. Teploty vystúpia nad 20°C

Pondelok prinesie slnečné počasie, ktoré bude rušené nízkou oblačnosťou a rannými hmlami. Denné maximum teploty dosiahne 19 až 24 stupňov Celzia.

Utorok nebude za pondelkom zaostávať, ak áno, tak len mierne. Teplota sa bude pohybovať v intervale od 17 do 24 stupňov Celzia. Zafúka južný vietor s rýchlosťou 30 km/h.

V stredu bude jasno až polojasno, ráno sa môžu vyskytnúť aj hmly. Najvyššia denná teplota sa udrží v rozpätí od 20 do 25 °C. Vietor bude viať rýchlosťou 25 km/h.

Vo štvrtok pribudne oblačnosť a ojedinele sa môžu vyskytnúť aj prehánky. Teplomer bude ukazovať 21 stupňov Celzia. Rýchlosť vetra 8 až 23 km/h.

V závere týždňa očakávame podobné počasie a na oblohe pribudne viac oblakov. Počas všetkých dní sú očakávané zrážky. Bude teplo, teplota bude po všetky tri dni v rozmedzí zhruba od 18 do 23 °C. Nočné teploty budú v rozmedzí od 7 do 2 °C. Vietor bude viať rýchlosťou 30 km/h.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password