Autobusy budú premávať v obmedzenom režime

Koncom tohto a začiatkom nového roka plánujú autobusy premávať v obmedzenom režime.

„Počas obdobia vianočných a novoročných sviatkov očakávame nižší počet cestujúcich, čomu prispôsobíme rozsah našich služieb. Rozsah úpravy je rovnaký ako v prechádzajúcich rokoch,“ informovala dopravná spoločnosť Arriva Nitra a.s.

Cestujúci by mali myslieť na to, že autobusy prídu na zastávky v režime školských prázdnin a tak, ako sú ich odchody a príchody určené v platnom grafikone počas sviatkov. Menej cestujúcich sa očakáva aj 24. a 31. decembra.

zdroj: unsplash.com

Na Štedrý deň posledné spoje odvezú cestujúcich okolo šiestej večer, na Silvestra pred desiatou.

„Posledný spoj, ktorým bude linka číslo 24, ide na Štedrý deň o 17.36 zo Železničnej stanice na Klokočinu. Na Silvestra bude posledným autobusom linka číslo 25, ktorá pôjde o 21.35 z Wilsonovho nábrežia, cez  centrum a Mlyny s cieľom na Rybárskej ulici,“ doplnil odchody posledných spojov počas spomínaných dní nitriansky hovorca a vedúci odboru komunikácie a propagácie Tomáš Holúbek.

zdroj: arriva.sk

Zákaznícke centrum na tržnici bude počas sviatočného obdobia zatvorené. Svoje brány otvorí len vo štvrtok 2. januára a v piatok 3. januára. Na autobusovej stanici zákazníkov do 15.00 obslúžia počas všetkých pracovných dní, na Silvestra len do 12.00.

Autobusy budú opäť premávať bez obmedzení od 8. januára 2020, nakoľko týmto dňom zasadnú do školských lavíc žiaci a študenti.

zdroj: Arriva Nitra

Kompletné informácie nájdete na webe spoločnosti Arriva Nitra alebo na telefónnom čísle 0915 733 733.

Televízia Nitrička

Forgot Password