Arrriva ponúka zľavnené cestovné pre študentov aj tento akademický rok

Začiatok zimného semestra pre študentov je časom na vybavenie si cestovných zliav.

Zľavy sa týkajú celého Nitrianskeho samosprávneho kraja a sú v rozmedzí 28 – 49%. Nárok naň majú okrem študentov aj žiaci základných škôl a niektorí dospelí.

„Našim cestujúcim ponúkame tri spôsoby nákupu cestovných lístkov, najvýhodnejšou možnosťou je však zakúpenie čipovej karty. Tá slúži ako elektronická peňaženka, na ktorú si cestujúci dobije kredit v hodnote od 5 do 50 eur a následne sa mu pri nástupe do autobusu odrátava suma v hodnote lístka,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti, Juraj Kusy.

Nakoľko vedenie mesta deklaruje už dlhšie snahu ekologickejšej dopravy, Arriva dáva študentom aj možnosť požičania si bicykla.

„Čipovú kartu je možné využiť aj v prímestských spojoch spoločnosti ARRIVA NITRA a ARRIVA Nové Zámky, ako aj výhodnejšie si požičať zdieľaný bicykel Arriva bike,“ zakončuje generálny riaditeľ.

Všetky dôležité informácie študent nájde na stránke Arrivy a konkrétne tlačivo nájde tu. Aj týmito krokmi spoločnosť prispieva k ekologickejšej a úspornejšej doprave.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password