Chystáte sa testovať v Nitre? Tieto odberné miesta budú spustené

Odberné miesta sú pokryté potrebným zdravotným personálom.

foto ilustračná

Mestský úrad v Nitre bude v spolupráci s vojakmi a mestskou políciou údaje o odberných miestach a čakacej dobe zverejňovať v individuálnom online dokumente. Tak, ako dnes avizoval primátor Marek Hattas, o čakacej dobe na jednotlivých odberných miestach budú pravidelne informovať hliadky mestskej polície v teréne.

Dané údaje sa budú priebežne dopĺňať do tohto online dokumentu.

„Kolegovia z mestského úradu aj teda z ozbrojených síl pred malým momentom dokončili posledné odberné miesta. Zároveň mám pre vás, pre nás veľmi dobrú správu,“ povedal pred chvíľou prostredníctvom facebooku primátor. Dobrou správou je, že sa podarilo zdravotným personálom obsadiť zoznam odberných miest v Nitre. Zoznam bol aktualizovaný dnes o 22.00 hod. o miesta, ktoré vedia zajtra spustiť.

Marek Hattas dodáva, že na zajtra je všetko pripravené, miesta sú pokryté, no dodáva, že veci sa môžu aj skomplikovať: „Uvidíme, ako to bude ráno,“ vraví a vyjadruje vďaku všetkým, ktorí sa na príprave podieľali.

Zoznam má byť aktualizovaný zajtra o 7.00 ráno.

„Zamestnanci mesta, vojsko, polícia, zdravotníci, administratívni pracovníci, dobrovoľníci, všetci sme už niekoľko dní v plnom nasadení. Aj keď nie je všetko ideálne, ubezpečujeme vás, že robíme maximum. Prosíme vás, aby ste boli ohľaduplní ku všetkým na odberných miestach a aj k sebe navzájom,“ dodávame mestský úrad a pripomína, aby ste pred seba púšťali rizikové skupiny, starších, ZŤP, tehotné ženy a mamičky s deťmi.

Živé vstupy z odberných miest celoplošného testovania v Nitre môžete sledovať aj na Televízii Nitrička.

Živé vstupy budú v sobotu 31. 10. a v nedeľu 1. 11. od 8.00 do 9.00 hod. a od 13.00 do 14.00 hod. Naživo si v sobotu o 13.00 hod. môžete pozrieť aj briefing primátora o priebehu testovania.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password