AKTUALIZOVANÉ: Vzal si tovar, ale ho nezaplatil. Teraz po ňom pátra polícia

Nitrianska krajská polícia žiadna na sociálnej sieti verejnosť o pomoc pri pátraní po osobe, ktorú zachytila priemyselná kamera.

Splnomocnené osoby si prezerali kamerové záznamy a spozorovali muža, ktorý sa správal zvláštne. V lekárni si z regálov povyberal všelijaké kozmetické výrobky a dával si ich priamo do tašky. Predajňu potom opustil, avšak bez toho, aby tovar uhradil.

„Majiteľovi vznikla škoda za viac ako 100 eur,“ informovala nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti. Bližšie informácie k tejto veci by mohol poskytnúť muž nachádzajúci sa na záberoch.

Muž mal oblečenú károvanú košeľu, krátke nohavice, obuté červené topánky a cez plece prehodenú malú tašku. „Akékoľvek informácie k totožnosti osoby na záberoch, jej pohybu a pobytu je možné podať polícii na t.č. 158, prípadne priamo na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ dodáva polícia.

Krátko po uverejnení článku sme zistili, že polícia aktualizovala svoj príspevok. „OSOBA NA ZÁBEROCH PRIEMYSELNEJ KAMERY BOLA STOTOŽNENÁ, ĎAKUJEME ZA POMOC!“ napísala nitrianska krajská polícia.

Foto: FB Polícia SR – Nitriansky kraj

Televízia Nitrička

Forgot Password