Aktivity pre seniorov v decembri

Aj v mesiaci december má mesto Nitra pre svojich seniorov pripravené aktivity zamerané na zlepšenie psychickej a fyzickej kondície.

ilustračný obrázok

„Aktivity pre seniorov sú naplánované aj v Zariadení seniorov na Zobore. Detský folklórny súboru Zbežanček ich poteší 11. decembra o pol desiatej. Vianočná kapustnica sa bude podávať 17. decembra od tretej, pre dôchodcov  je pripravené aj vystúpenie Folklórneho súboru Borinka,“ informuje mesto Nitra.

Celodenný turnaj v mariáši sa uskutoční 4. decembra v Dennom centre Olympia.  V decembri sú naplánované aj aktivity v Dennom centre na Baničovej ulici.

Ak nie ste jeho členom, nevadí. Nezostávajte zatvorení doma. Medzi rovesníkmi sa udržíte  v dobrom psychickom aj fyzickom zdraví – a máte možnosť byť informovaní o  novinkách  na prednáškach.

ilustračný obrázok

V dennom centre budú  tiež pokračovať  rozmanité kurzy, krúžky, športové aktivity, vystúpenia folklórnych skupín, ale aj pravidelné počítačové kurzy.

Zapojiť sa dá aj do skupinových cvičení s cvičiteľkami, posedeniach pri knihe, či aktivitách v zdokonaľovaní zručností na krúžku šikovných rúk.  

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password