Ako dobre poznáte Jozefa Bednárika? Nitrianske divadlo obnovuje tradíciu divadelných kvízov

Prvý zo série kvízov bude venovaný nezabudnuteľnému „Béďovi“.

Divadlo Andreja Bagara v Nitre po takmer trojročnej prestávke znova otestuje vedomosti svojich divákov. Ako informovalo, už vo štvrtok 29. septembra „nadviažeme na tradíciu divadelných kvízov v divadelnom Zákulisí, ktoré sme symbolicky pomenovali po Andrejovi Bagarovi, významnom hercovi, režisérovi, pedagógovi a zakladateľovi slovenského profesionálneho divadelníctva.“

Prvý z pripravovanej série zábavných kvízov bude venovaný nezabudnuteľnému Jozefovi Bednárikovi pri príležitosti 75. výročia jeho narodenia.

„Kvíz bude zameraný predovšetkým na nitrianske pôsobenie Jozefa Bednárika – jeho nezabudnuteľnú osobnosť, humor, povestné historky a výroky, herecké úspechy a režijnú tvorbu z oblasti činohry aj muzikálu,“ uviedlo nitrianske divadlo.

Bagarov kvíz – náš Béďo, ako aj celá séria Bagarových kvízov preverí poznatky divákov o divadle, jeho histórii, tvorcoch, herečkách, hercoch a inscenáciách.

Svetom Jozefa Bednárika divákov prevedie moderátorsko-humoristická dvojica Juraj Ďuriš a Marián Viskup.

Súťažiace tímy (3-5 osôb) sa môžu prihlásiť na obchodnom oddelení (obchodne@dab.sk) alebo v pokladnici DAB. Vstupné na osobu: 5,- Eur. Počet miest je limitovaný.

foto: Divadlo Andreja Bagara

Televízia Nitrička

Forgot Password