Advent na hrade roky priláka množstvo ľudí. Tento rok by ste sa mali objednať

Aby program mohol prebiehať bez problémov, vytvorili rezervačný formulár a postavia aj vonkajší stan.

Nitriansky hrad

zdroj: FB Nitriansky hrad / Nitra Castle

Budúci piatok 11. decembra sa na Nitrianskom hrade otvorí adventná sezóna, ktorá potrvá do 22. decembra. Pre návštevníkov je v tomto období zaujímavým programom napríklad prehliadka priestorov so sprievodcovským výkladom.

Vzľadom na aktuálne hygienické opatrenia bol vytvorený rezervačný formulár.

V ňom si viete sami vybrať dátum a čas sprevádzania. „Kliknete na vami vyhovujúci termín. Vyplníte údaje, mail/telefón a zvolíte počet osôb. Nakoniec vytvoríte rezerváciu. My vám následne napíšeme potvrdzujúci mail,“ vysvetľuje vedenie hradu. Vzhľadom na opatrenia je jedna skupina obmedzená na počet 5 osôb, ku ktorým sa pridá sprievodca. Vždy počkajte na potvrdzujúci e-mail, prípradne telefonát.

Adventné sprevádzanie bude prebiehať 12. 12., 13. 12. a 19. 12, 20. 12. od 11.00 hod. do 15.00 hod., pričom vstup bude každých 30 minút.

Občerstvenie vo Vazulke bude otvorené od 11. do 22. decembra v pracovných dňoch od 15.00 hod. do 20.00 hod., počas soboty a nedele od 11.00 do 20.00 hod. Vedenie hradu pripomína dodržiavanie opatrení: používanie dezinfekcie, nosenie rúšok, vstup maximálne 1 človeka do priestorov prevádzky. Potraviny sa budú podávať v jednorazových obaloch a vonku sa bude nachádzať stan bez zakrytých strán so sedením pre 6 ľudí.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password