36-ročná žena z Nitry čakala na autobusovej zástavke v podguráženom stave. Prítomná bola jej dcéra i mama

Matku ženy vyzvala polícia, aby dohliadla na bezpečné dopravenie svojej dcéry a vnučky domov.

Minulý týždeň v pondelok večer hliadkovali príslušníci mestskej polície v okolí autobusovej a železničnej stanice. Na jednej z ulíc si prevzali podnet od občianky, ktorá polícii vravela, že na zastávke už nejaký čas sedí žena pod vplyvom alkoholu. Ďalej uviedla, že tam nie je tam sama, prítomná je i maloletá osoba.

„Príslušníci podnet preverili a na zastávke SAD zistili tridsaťšesťročnú ženu z Nitry, ktorá podľa všeobecne známych vonkajších medicínskych príznakov bola zjavne pod vplyvom alkoholu,“ ozrejmila nitrianska mestská polícia.

Spoločne s ňou sa tam nachádzala aj jej 9-ročná dcéra. Žena polícii oznámila, že dievča bolo v detskom tábore a ona ju bola čakať. Na zástavke očakávali príchod autobusu, ktorý ich dopraví domov na Klokočinu. Uvedené informácie potvrdila staršia žena. Muži zákona zistili, že ide o starú mamu maloletej. Príslušníci mestskej polície vyzvali túto osobu, aby dohliadla na bezpečné dopravenie svojej dcéry a vnučky domov.

„Stará matka prisľúbila dohľad, navyše uviedla, že býva s nimi v spoločnej domácnosti a dohliadne aj na ďalšie skutočnosti, predovšetkým na to, aby sa podobné konanie jej dcéry pri opatere vnučky viac neopakovali,“ dodala polícia.

foto: ilustračné: pixabay.com

Televízia Nitrička

Forgot Password