3. ročník Letnej zábavy sa už blíži

Už zajtra obyvateľov Klokočiny čaká Letná zábava, ktorá prinesie spojenie chutného jedla, nápojov, hudby a zábavy.

Posledná augustová sobota bude patriť obyvateľom Klokočiny, kde sa na sídlisku uskutoční podujatie s názvom Letná zábava. Na toto podujatie vás srdečne pozývajú organizátori manželia Pavol a Katarína Obertášovci z občianskeho združenia Nitrafiesta.

Akcia sa bude konať na ploche Klokočinského jarmoku 24. augusta od 13.00 hodine do 22.00 hodiny. Pre návštevníkov si organizátori pripravili aj zaujímavé vystúpenia a atrakcie.

„Pre detských návštevníkov o 15.30 hodiny sme pripravili vystúpenie Notového Dannyho a ukážky práce Mestskej polície a psovoda, či dopravnú výchovu v podaní Bona via,“ informoval Pavol Obertáš poslanec mestského zastupiteľstva v Nitre.

O 17.30 na pódiu vystúpi kapela Follow, ktorá zahrá popové a rockové covery osvedčených slovenských a zahraničných hitov.

Večer o 20.00 hodine to rozbalí Dominika Titkova & Friends, s ktorou zažijete 90 minút nespútanej energie v podaní 8-člennej kapely pod vedením speváčky a saxofonistky. Návštevníci sa môžu uniesť prudko tanečným repertoárom od 60-tych rokov až po súčasnosť v kvalitnom hudobnom prevedení. Dominika Titkova zaspieva a zahrá rôzne hudobné žánre či už to bude rock and roll, funky, disco, oldies, balkano alebo rock. Každý si príde na svoje a nájde si v jej prevedení ten svoj obľúbený song.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password